Тернопільський депутат влаштував скандал в одному з наметів по його відкликанню

11 липня, в Тернопільській обласній філармонії ініціативна група виборців, більшістю голосів, прийняла рішення розпочати процес збору підписів мешканців Тернополя щодо відкликання мандатів трьох депутатів, яких виключили з партії “Батьківщини” за підтримку скандальних змін до Генплану. 

З 18 липня ініціативні групи по відкликанню мандатів трьох депутатів міської ради, екс-батьківщинців, Артимовича А., Поврозника П., та Шоломейчук Н. приступили до активної фази кампанії по роботі зі збору підписів у наметах.

Сьогодні, 23 липня, було встановлено намет на бульварі Д. Галицького, біля 
храму Матері Божої Неустанної Помочі УГКЦ.
Тож, як розповіли свідки, туди навідався Андрій Артимович, той самий, котрого власне й позбавляють мандату тернополяни. Депутат пофотографував намет зі всіх боків та влаштував на місці скандал, погрожував жінці (Романі Петрівні – розповіла про “набіг” Артимовича), котра працювала в наметі, що її заберуть в поліцію, апелював до якогось власного, на нашу думку, закону, котрий забороняє ставити намети в громадських місцях.

Спеціально для Андрія Івановича нагадаємо:

Стаття 40. Збирання підписів на підтримку пропозиції про відкликання депутата місцевої ради за народною ініціативою Ст 5.  Забороняється збирати підписи в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях (крім партійних організацій), у місцях видачі заробітної плати, пенсій, допомоги, стипендій, інших соціальних виплат, надання благодійної допомоги.

Тобто, у всіх інших місцях такий збір підписів дозволено. Пане депутат, принаймні закон почитали б перед тим, як влаштовувати істерики. І дружині своїй теж про це скажіть. Близькість до міського голови не дає вам права перешкоджати громадській діяльності!

СтатусІнфо

Коментарі вимкнені.