Вимагаємо негайного перегляду тарифів на послуги ЖКГ, – тернопільський нардеп Михайло Головко

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» вважає нормативи на послуги житлово-комунального господарства антисоціяльними і несправедливими. Саме тому ми вимагаємо негайного їхнього перегляду. Про це під час брифінгу у Верховній Раді України заявив народний депутат від ВО «Свобода», член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Михайло Головко.

«Постанова уряду від 6 лютого № 51 про зниження соціяльних нормативів користувачів послугою житлово-комунального господарства вчергове зменшує кількість теплової енергії централізованого опалення для громадян. Зменшується кількість електричної енергії для індивідуального опалення, а також природного газу ‒ з 5, 5 кубів до 5 кубів. Фактично щопівроку уряд наступає на соціяльні потреби простих українців. Уряд Гройсмана продовжує політику уряду Яценюка: за два з половиною роки норми споживання для населення впали на 50%, а загальна їхня вартість у середньому зросла на понад 400%, а кількість субсидій ‒ у вісім разів», ‒ заявив свободівець.

Михайло Головко також навів цифру заборгованостей населення перед житлово-комунальним господарством, яке за останній рік зросло із 10 до 23 млрд грн.

«Усе більше українців не в змозі платити за послуги ЖКГ. Уряд встановлює стандарти, за яких українцям усе важче виживати. Водночас чиновники «Нафтогазу» та «Укргазвидобування» жирують і призначають собі астрономічну платню й багатомільйонні премії. Якщо нічого не зміниться ‒ влада доведе людей до масових заворушень», ‒ зазначив народний обранець.

Коментарі вимкнені.