Якщо найкращих депутатів виключають, то мені теж нема що робити в цій партії, – “Свободу” залишають партійці

Виключення із лав «Свободи» депутатів Тернопільської міської ради Івана Сороколіта, Ігоря Турського та Романа Навроцького спричинило ланцюгову реакцію.

«Свободівець» Михайло Чорненький, який був депутатом міської ради минулого скликання, на знак протесту щодо виключення з партії достойних людей, на наступний день, 9 квітня, написав заяву на вихід з її лав.

– Якщо кращих депутатів виключають, то мені теж нема що робити в цій партії, – заявив Михайло Чорненький і підкріпив свої слова заявою про вихід, де написав наступне: «Прошу виключити мені зі складу Тернопільської міської організації ВО «Свобода» у зв’язку з нерозумінням позиції та дій партійного керівництва».

За останній час ВО «Свобода» на Тернопільщині і справді втрачає знакових людей. Так, самі пішли чи попросили з партії екс-голову обласної ради Василя Хомінця, екс-керівника апарату Тернопільської обласної ради Ігоря Дулебу, екс-депутата Тернопільської міської ради Володимира Карпінського, екс-депутата Тернопільської обласної ради Степана Кондиру.

це лише верхівка айсбергу. А скільки з партії пішло рядових членів, які так і не зрозуміли, чому націоналізм та жага до грошей місцевої влади стали в Тернополі тотожними явищами, – пише Репортер.

Коментарі вимкнені.