“Армія тільки починає народжуватись, ми лише вчимося воювати цінною людських життів, а про управління АТО я краще промовчу”, – тернополянин

Наталія Мулик-Загородна поділилась фразами військового з Тернополя Андрія, який залишив тут дружину і бізнес, купив собі спорядження і поїхав добровольцем в “Айдар”.

“Натальцю, в двадцять першому столітті ми ведемо війну методами другої світової”.

“Ти б була в шоці, якби ти знала як тут все насправді. Зовсім не так, як висвітлюють мас-медіа… Ні не гірше, не краще – просто не так”.

“Все добре. Чуєш, це працює наша артилерія. Правда, сьогодні ми спали в окопах, нас обстріляли мінометами. Одному хлопцю півобличчя знесло. Але кажуть буде жити, вухо вже пришили…”

“В нас дуже багато хороших людей, хороших офіцерів, але бути “хорошою людиною” – це покликання, а не професія, тому не обнадіююй себе, що все закінчиться дуже швидко. В нас армія тільки починає народжуватись, ми лише вчимося воювати ціною людських життів, а про управління АТО я краще промовчу”

“Чи допоможе введення військового стану – не знаю. Яке це АТО, коли їздять танки і стріляє артилерія?… Це повноцінна війна”

“Що думають про нас місцеві, чесно не знаю. Ми стоїмо біля пустісінького селища Металіст. Там не те що людей, вцілілих будинків немає” (селище Металіст знаходиться за 10 км до Луганська)

“Сьогодні цілу ніч їздили танки терористів. Кажуть, що то вже Т-72, а не Т-32” (Танки Т-72 знаходяться на озброєнні в російської армії. Тут вже не відмажуться, що то з Криму танки заїхали)

“Не переживай. Я повернуся, ми обов’язково зустрінемось і я розповім тобі безліч просто неймовірних історій.”

Я щиро вірю і чекаю, що ти повернешся, як і решта наших хлопців. Бережіть себе!!!

Він просив подякувати кожному, хто долучився до збору коштів. Тому дякую кожному за кожну гривню, перераховану на рахунок. Нагадую, хто ще бажає долучитись – гроші можна перерахувати на картку Приватбанку 6762462057978949 Юркевич Андрій.

Коментарі вимкнені.