Діти зі Слов’янська, які зараз у Криму, майже всі з будинків сімейного типу

Про це розповів “Погляду” мешканець Слов’янська Михайло Нечипоренко, якого ми запитала, хто відпустив своїх дітей на відпочинок у Крим.

–          Це питання не до нас, а до влади, – каже. – Як вони могли проїхати без документів. І це не батьки відпустили, бо це в основному діти з будинків сімейного типу.  І до речі, коли я їхав у Тернопіль чисто випадково у Донецьку з нами їхала жінка, яка є керівником одного з тих будинків. Вона нещодавно розповідала російським ЗМІ, в ютубі  є відео, що боїться нацгвардії і з дітьми вони ховаються. І я тут раптом її побачив, вона поїхала в Москву. Я побачив, бо поїзд був поруч з тернопільським. Поїхала причому без дітей. Тобто вона дітей відправила кудись у Крим, а сама поїхала в Москву очевидно отримувати зарплату, яку заробила, відправивши дітей.

За його думкою нормальні батьки не могли відпустити своїх дітей невідомо куди і  невідомо з ким.

–          Це якась афера з тими дітьми. Але мене найбільше турбує, чим займається наша влада. Чому діти без відповідних супроводжуючих документів перетнули кордон і попали на окуповану територію. У будь якому випадку оця незаконна дія прикордонників. Які  в кращому випадку недогледіли, а  в гіршому це якась корупція, що діти поїхали без документів. Бо для дітей з будинків сімейного типу має бути серйозна процедура з оформленням документів. Це ж «державні» діти, і чому їх невідомі люди відправляють без відповідних документів. Бо документи у Слов’янську вони не могли оформити, бо у нас не працює ні одна державна установа.

Коментарі вимкнені.