“Дивися, а в мене ліпший” – чим “міряються” військові у зоні АТО

Був я у Слов’янську нині. Вчора на декількох “мирних” тилових блокпостах(тому, що ніразу вони не мирні, насправді). Фото ше не готові, не добрався поки до компа. Поки не забулося, деякі враження:
– безкрайні поля соняшника. Реально безкрайні, аж за горизонт.
– ЗЄЛЬОНКА. Я тепер розумію значення цього слова. І особливо яка з неї може бути небезпека, особливо вночі. Непроглядні хащі в яких можуть бути розтяжки або й “партизани”. Так-так, не вся шваль втекла зі Словянська. Та й місцеві теж деякі не проти ночами наївшись гуманітарки шмальнути.
– Спека. Під бронежилетом(без нього не дозволяють їздити в машині) промокає все. Піт просто виїдає шкіру. Сидячи бронік тисне на яйця(то ше в мене був легенький 8 кг. А так і всі 16). Крім того, коліна, якшо були травми, як у мене-короче ви їх згадаєте. У берцях зваритись можна, але в кросовках треба берегтися змій.
– нема ворон. Взагалі. Жодної не бачив.
– вночі на постах не сплять. Ніхто. Навіть ті шо відпочивають.
– якшо в тебе нема дитячого малюнка-ти лошара, ггг  нє я серйозно, вояки мене просто задовбали своїм “дивися, а в мене ліпший”. Тішаться тими дитячими каракулями ніби самі діти.
– я зустрів лише добровольців.
– Моя ілюзія, шо я захудий для АТО таки дійсно ілюзія. Бо якщо з кіборга зняти всі причандали, то там і такі як я дрищі є  є правда і такі як 2-2,5 мене.
– оселедець-універсальний пропуск. Не правильно, мали б хоч посмикати, а раптом приклеїв 
– всі вояки, особливо найнебезпечніші на вигляд, неймовірно спокійні і врівноважені.
– броніки, каски, камуфляж за власний рахунок, іссєсна
– зарплата така сама як вдома(зустрів Ппс і грифон). Питаю, ну то чо вдома за ті самі гроші не сидите? Відповідь поглядом-“ти ідіот?” 
– у день відпочинку від вахти-обовязкові тренування, крос і т.д.
– в столовій поряд сидить беркутівець колишній і чувак з татухою А.С.А.В. на пів спини і обговорюють ттх якоїсь залізяки…
– душ-це навіть краще ніж секс.
– алкоголь є в наявності. Але ніхто не пє навіть пиво. Козаки в походах не пили, відповідають.
– всі хочуть додому. Поки не приїдуть додому. Зразу хочуть назад. Рекурсія, йтм
– в туалет самому йти ніззя. Йобана зєльонка.
– на одному боокпості зроблена клітка з лози, качок тримають. Галичани, хулі 
– собака навчена на пошук наркоти, теоретично, може шукати і тротил. Але практично не годиться-наркомани звикли лапами дерти зразу, а тротильщики просто гавкають, шо власне і рятує їх лохматі морди від розтяжок.
– якшо поле не прибирають, хоча врожай давно дозрів-значить заміновано.
-скінчить війна, вам піздєц, шановні корупціонери. Так і просили передати. Трофейна зброя надійно схована, АТО прийде і на місця буде і люстрація і кастрація. Бо порядок має бути, н…й, а не то шо січас

Oleg Panas

Коментарі вимкнені.