“Кажуть, що Україна єдина, але, судячи з такої підтримки, виходить не так”, – мешканець Слов’янська

Люди реально не усвідомлюють того, що відбулось у Слов’янську. Про це розповів “Погляду” місцевий житель Михайло Нечипоренко.

– Почув я братів Капранових – вони мене прикро вразили, якісь казли, так і можете написати. Вони фактично звинуватили нас, мовляв, що хотіли – те й отримали. До того ж розповідали, як у Львові люди боролися з польською окупацією. Але це не може порівнюватися з окупацією російською. Я ось недавно в одному навчальному закладі, де розміщувався склад зброї, і бачив ящики з використаними набоями, бачив скільки там озброєнням. І таких складів було повно. Тому якісь заяви про те, чому ми самі не звільнились та не боролись, дуже прикро слухати. Люди навіть не уявляють, що тут відбувалось, відносяться до цього якось романтично. Я ще не бачив жодного визволителя, який би прийшов та показав приклад, як треба визволяти Слов’янськ. Кажуть, що Україна єдина, але, насправді, судячи з такої підтримки, виходить не так. Я прекрасно розумію, що це недолік засобів масової інформації, але такі люди, як Капранови, могли б приїхати сюди і поцікавитись.

-1 thoughts on ““Кажуть, що Україна єдина, але, судячи з такої підтримки, виходить не так”, – мешканець Слов’янська

 • 13:23 | 19.07.2014 о 13:23
  Permalink

  Мне не жалко жителей Донбасса, несмотря на ваш немой укор, ведь вы сами выбирали ПИДОРАСА – выбирая себе смертный приговор ! Мне не жаль горящего Донбасса, пусть титушки в пламени горят и плевать, что им нужна Россия и плевать на всё, что говорят. Помнят пусть восточные Иуды как ребят с майдана продавали за гроши, помнят пусть уроды и паскуды Украина Вильна, а не нравится чеши !!!

 • 14:58 | 19.07.2014 о 14:58
  Permalink

  Ні ну нормально , через них був антимайдан , дальше свободи захотіли , про що ви говорите на початку там один беркут був з тітушками + специ рускі були , але що з них – то раз два і всрався ! їх по одному коли сплять переловилиб , в Криму складніше було но не на Сході !!! Це ви цього хотіли , це ви їм дали негласне добро на вхід в місто , це ви в наших десантників забирали зброю не пускали в місто та район , та здавали їхні позиції , а коли поняли що херню зробили , тепер ви ні за кого , як ні за кого то краще вмерти чим таким тупим бути – це дуже гарна позиція бути ні за кого , хоча перед тим бути за … окупанта . Це так добре там де жопа в тепле , якого х … ера наші хлопці мають вас бидляків захищати , бля побачив ящик з патронами і обісрався на майдані люди з патиками на снайперів лізли , а ви гімно а не вояки , прийшлось до діла , хер би Дніпро перейшли , но без таких гамнюків нитіків , маріонеток підстілочних , тепер ще вас визволяти з того гімна яке саме натрворили , ви ще не знаєте що таке Зах.Україна і довго на ній їздити напевне вже нікому не дозволять !!!

 • 17:03 | 19.07.2014 о 17:03
  Permalink

  Вам, чупакабри домбасівські, каятися потрібно перед Богом, а ви смієте навіть не просити, а вимагати підтримки в України. Та вам потрібно землю цілувати під ногами матерів, чиї діти гинуть за ваш проклятий Донбас.
  Кого ви підтримали, кому допомогли – словом, дією, молитвою, грошима? Досить гратися в немовлят наївних і беззахисних. пора дорослішати і відповідати за породжене зло.

Коментарі вимкнені.