Під Дебальцеве наші знищили “гради” терористів

Колону ворожої техніки, яку супроводжували російські терористи, знищили неподалік Дебальцево наші військові.

Серед техніки, яку ліквідували, були “гради” та самохідні артилерійські установки. Саме цією зброєю вороги обстрілювали позиції та блок-пости українських військових. Дебальцево та частина сіл неподалік, нагадаємо, перебуває під контролем частин 128-ї гірсько-піхотної бригади, де служить тернополянин Тарас Пастух. Але за декілька кілометрів уже є сили противника.

Техніка ворогів – мобільна, тобто вона постійно змінює дислокацію та обстрілює території, які контролюють українці. Знищена колона, як повідомив сайт “Подробности”, рухалась зі сторони окупованої Фащівки. За інформацією розвідки, ворог планував масштабний обстріл наших вояків та мирного населення з різних напрямків. Якби загрозу не ліквідували, Дебальцево з часом могло би повторити долю Іловайська…

«Тарас Пастух: «Наших бійців у Дебальцево та поряд обстрілюють регулярно як вдень, так і вночі»

Ми намагались взяти коментар в тернополянина Тараса Пастуха, який зараз перебуває в районі Дебальцево. Проте з чоловіком уже другий день немає зв’язку. Там з цим проблеми. Крім того, бійці свідомо відключають мобільні, аби їх точне місцезнаходження було важко визначити. Проте перед самою ліквідацією колони наш земляк встиг розповісти, що перемир’я в окремих зонах проведення АТО нема. Тобто його дотримувалися лише наші вояки, а ворог постійно вів обстріл.

– Наших бійців у Дебальцево та поряд обстрілюють регулярно – як вдень, так і вночі, – повідомив Тарас Пастух. – Дії ворога спрямовані на те, щоб відтіснити наших військових й отримати контроль над дорогами. Стріляють міномети та артилерія. Обстріли зі стрілецької зброї практично відсутні, хіба працюють снайпери. Ми ховалися від атак в окопах та бліндажах. Коли їх не було поряд, то під важкою технікою. Найгірша ситуація вночі. Чимало вояків просто бояться засинати бо можуть не прокинутись. Але загалом бойовий дух – дуже сильний. Ми спроможні, коли знадобиться, не лише відбити атаки а й нанести сильні удари у відповідь.

Слова чоловіка підтвердились 11 жовтня, коли власне й знищили техніку ворога. Вочевидь, нашим армійцям, яких лише за суботу-неділю обстрілювали 36 (!!!) разів, увірвався терпець. Зрештою, якби не відреагували на загрозу, постраждало би мирне населення, якому в зоні АТО й так не легко.

Деталі операції ми дізнаємося в Тараса Пастуха, коли той вийде на зв’язок. Також з’ясуємо яка ситуація зараз у Дебальцево та поряд, бо ж після знищення ворожої колони, агресія посилилась.

-1 thoughts on “Під Дебальцеве наші знищили “гради” терористів

  • 22:59 | 13.10.2014 о 22:59
    Permalink

    Бережи, Боже, наших солдатів, які стоять за нашу землю. Не зрозуміти москалям героїзм таких хлопців, як Тарас Пастух, бо психологія у них загарбницька.

  • 23:55 | 15.10.2014 о 23:55
    Permalink

    Швидше б завершилась та клята війна. Задовбали москалі. Лупити їх треба. Молодець Пастух, що допомагає Україні. Патріот!

Коментарі вимкнені.