Представники ОБСЄ – глухі і сліпі, – Олег Барна

Про це заявив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Олег Барна в ефірі програми «Позиція» на телеканалі «Рада».

«Я переконаний, що у цьому форматі «нормандська четвірка» не здатна далі на будь-яку результативну діяльність. Робота країн «нормандської четвірки», зокрема, Німеччини і Франції стала неефективною», – сказав Олег Барна.

«В зоні АТО представників ОБСЄ називають «німі, сліпі й глухі», так як вони не реагують на обстріли зі сторони сепаратистів. Незрозуміла ситуація зараз із висновками окремих членів “нормандської четвірки”Якщо до даного часу сепаратисти не виконують умови припинення вогню, то залишивши Широкине, цим самим ми відкриємо для їх обстрілу Маріуполь. Демілітаризація Широкине можлива тільки після повного припинення вогню сепаратистами та встановлення Широкине постійного наглядового пункту ОБСЄ», – наголосив народний депутат.

За його словами, до цього формату «нормандської четвірки» треба долучити сторони, які будуть зацікавлені у швидкому вирішенні конфлікту на Сході України. Це, зокрема, Польща та країни Прибалтики, які розуміють небезпеку цього конфлікту.

«Противагою Росії може бути не Німеччина чи Франція, а адекватна їй політична і військова сила – це Америка», – зазначив народний депутат Олег Барна.

Коментарі вимкнені.