Росіяни в українських формах обстрілюють терористів на Донбасі

5 вересня 2014 року в Мінську контактна група між представниками України, “ДНР” і “ЛНР” підписала протокол про припинення вогню на Донбасі. Опісля Путін вигадав черговий план, як за нових обставин продовжувати війну і захопити українські землі: росіяни  в українських формах обстрілюють терористів на Донбасі. Також бойовики стріляють у повітря, у бік блокпостів, щоб викликати вогонь з боку сил АТО. Таким чином,  Росія вирішила спровокувати ситуацію і показати, що фактично досягнувши перемир’я, ми, українці, порушуємо домовленість і ведемо бойові дії проти “мирних терористів”. Про це розповідає Роман Навроцький.

За його словами, у Путіна з’явилася ідея: в очах світу зробити українців агресивними убивцями, які підписавши договір про припинення вогню, продовжують атакувати  військових.

–  По-перше, це дає можливість терористам продовжити війну заради власного захисту, а по-друге – знищить довіру до нас країн Европи та Америки. Наслідок – Україна розраховуватиме лише на власні сили. Та,  на щастя, ганебні факти російських провокацій викрито. Недарма ж Президент  США Барак Обама після перемовин у Мінську засумнівався, що терористи дотримаються процесу  перемир’я. Очікуване стало очевидним.

Впевнений, що,  не зупинять Путіна на шляху до захоплення сходу нашої держави, жодні перемовини, жодні наслідки та санкції. Лише спільна протидія провідних країн світу знищить тероризм Росії.

За свободу й незалежність нашої Батьківщини  покладено не мало життів. Єднання сильних, могутніх постатей та держав у боротьбі зі злом і жорстка відсіч ворогу – єдине, що поставить крапку наругам над українським народом!

Коментарі вимкнені.