Ситуація з корветом «Тернопіль» дедалі стає гіршою

Ситуація з корветом «Тернопіль», який заблокований російськими окупантами,  кардинально помінялась в гіршу сторону. Про це розповів міський голова Тернополя телеканалу ТВ-4.

– Якщо раніше вони мали доступ до суші, звідки їм поставляли їжу та речі ,  то сьогодні два підступи до причалу перекриті невідомими людьми у військовій формі, які повністю озброєні снайперськими гвинтівками, кулеметами, автоматичною зброєю.  Тобто їх повністю відрізали від суші.  В них не має цього доступу. Тому є прохання від командира, від екіпажу інформацію поширити у засобах масової інформації. Для того, щоб не дати спровокувати будь-які дії, або збройні напади чи провокації. На борту є 85 моряків, очолює корвет  Максим Ємельяненко.

Як повідомляє голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок, з’явилась інформація, що найближчим часом має відбутися штурм корвета “Тернопіль” – напад має здійснити російський спецназ, замаскований під так звану самооборону Криму та найманців-“тітушків”.

Лідер українських націоналістів також поінформував, що за останні кілька годин різко загострилася ситуація навколо українських кораблів, заблокованих російськими окупантами у Севастополі.

“Йдеться, зокрема, про український корвет “Тернопіль”: російський спецназ перекрив доступ для води і продовольства на корабель, заблокувавши причал, яким постачають провізію. Також на причалах перебувають російські військові, озброєні автоматичною зброєю й снайперськими гвинтівками. На палубах кораблів, які блокують український корвет, перебувають озброєні матроси, які націлили зброю на українських моряків.

Вимагаємо негайно зупинити агресію російських військових у Криму. З півострова у найкоротші терміни має бути виведено усі військові частини Росії, які не дислокувалися до середини лютого у Криму. У казарми мають бути заведені усі моряки та солдати російської армії. Росія повинна припинити тероризувати український військових, які виконують свій обов’язок із захисту української держави та народу України”, – заявив Олег Тягнибок.

корвет Тернопіль

-1 thoughts on “Ситуація з корветом «Тернопіль» дедалі стає гіршою

  • 13:24 | 5.03.2014 о 13:24
    Permalink

    Может перестать требовать и ввести туда войска? Тем более, что путин признал – там русских войск нет. Значит корабль пітаються захватить террористы

Коментарі вимкнені.