Військовий збір – масштабна афера на темі війни, – політолог

Політолог Андрій Новак вважає, що 1,5% військового збору не більше, ніж масштабна афера на темі війни для суспільства.

Так Новак прокоментував «Слову і Ділу» ситуацію, щодо заяви Шлапака про те, що військовий збір буде вилучатися і в 2015 році.

«Спекуляцією на темі військового збору займається Національний Банк України і український уряд. Я не виключаю, що в разі загострення ситуації військовий податок збільшуватимуть. Як альтернативу, не виключаю і того, що уряд придумає й інші податки, нібито на потреби АТО і військових операцій», – стверджує Андрій Новак.

На думку політолога, наслідками таких податків і подібного роду державної політики стане поглиблення економічної кризи, а будь-які прогнози щодо поліпшення економіки – абсолютна брехня.

«Наша влада шукатиме будь-які шляхи для розкрадання країни шляхом таких подібних афер як військовий податок», – сказав він.

-1 thoughts on “Військовий збір – масштабна афера на темі війни, – політолог

  • 22:41 | 18.09.2014 о 22:41
    Permalink

    В это тяжелое для страны время повылазили “всякие” политологи, которых при Яныке и в помине не было. Все наперебой ругают власть,хотя огромная ее часть осталась еще “януковской”- его судьи,его генералы и т.д. Сегодня видела выступление Тигипко- 4-5 месяцев назад он кричал “услышьте Донбасс,дайте больше полномочий” ,а сегодня- “зачем выделять Донбасс дополнительными полномочиями и преференциями”. Хочется иметь автомат и мочить это дерьмо,которое пудрит мозг дуракам,а они их избирают…

  • 01:36 | 19.09.2014 о 01:36
    Permalink

    Так вперед, берете автомат и под Раду. Сейчас это можно, не то, что при Янеке

Коментарі вимкнені.