Взимку на Донбасі буде гуманітарна катастрофа, – ООН

Уздовж лінії бойових дій близько двох мільйонів людей перебувають у важкому становищі. У зв’язку із цим ООН спрогнозувала подальший розвиток подій.  

Як повідомляють у центрі новин ООН, гуманітарна ситуація на сході України погіршується з кожним днем. Найбільш вразливими є регіони, що постраждали у квітні минулого року.

“Половина із цих людей живуть у районах, контрольованих владою, а інша частина – на неконтрольованих урядом територіях. Постійні перестрілки й обстріли у багатьох гарячих точках уздовж лінії зіткнення представляють серйозну загрозу життю багатьох цивільних осіб, – наголошується в заяві. – Представники гуманітарного співтовариства неодноразово намагалися домовитися з усіма сторонами конфлікту з тим, щоб вони забезпечили вільний і безперешкодний доступ до тих, хто потребує допомоги, у тому числі пом’якшили бюрократичні процедури”.

Окрім цього представник ООН стурбовані внутрішнім переміщенням осіб. Так, станом на сьогодні число внутрішніх біженців становить 1,4 мільйона, з яких 60 відсотків – люди похилого віку, а 13 відсотків – діти.

Варто зазначити, що уже зараз через проведення бойових дій близько 1,3 мільйона людей мають проблеми з питною водою.

Вільне Життя

Коментарі вимкнені.