У Тернополі активізувались політичні аферисти

Передвиборчу ситуацію використовують по максимуму усі, хто хоч трошки причетний до процесу. Це медіа, друкарні, дизайнери, поклейщики, агітатори, музиканти, транспортники, масовка для мітингів та ще багато інших. Під вибори, мабуть, лише найлінивіший не заробляє. Окрему нішу займають політологи, політтехнологи, соціологи, політичні, економічні та соціальні експерти. Звучить поважно та переконливо, особливо коли люди в окулярах з розумним виразом обличчя, з хорошою дикцією розказують про аспекти, аналітику, статистику, теорії, процеси, прогнози, моделі, динаміки, кореляції, регрес, залежність, фактори, графіки, розподіл і ще багато розумних слів, які вдалось вивчити перед виборами. У Тернополі ці «кандидати усіх наук» існують переважно у одному обличчі, щоб розумніше виглядати та більше заробляти. Обслуговують, в основному, ці «експерти» політичних невдах, аутсайдерів та ображених політиків. Загалом нічого дивного, кожен заробляє як може, і як вміє, основне, щоб це було не протизаконно і не аморально. Саме про аморальність та цинізм ситуації і поговоримо.

Майже рік минув впісля виборів. А це означає, що настав час звітувати. Чудовий інформаційний привід для того, аби вимагати від когось звіту діяльності. Об’єктивна вимога, але яка має виходити, в першу чергу, від виборця та моральності самого політика. Депутати, особливо перших каденцій, вважають що мають звітувати усі окрім них, і про це один поперед одного викрикують у ЗМІ. Обслуговують таких горе-політиків такі ж політичні горе-аферисти.

Ярослав ЧорнозубКілька днів тому на екранах одного місцевого телеканалу раптово з’явився Ярослав Чорнозуб, якого підписали «політичним оглядачем». Ярослав Іванович емоційно розказував про тернопільську політику, проте жодного разу його ніхто не бачив на сесіях та виконкомах міської ради, не було жодних публікацій та коментарів у пресі. Нагадаємо, Ярослав є сином Івана Чорнозуба, який був головою Територіальної виборчої комісії м. Тернополя від «Партії регіонів» під час виборів до місцевих рад. Всі пригадують, яким скандалом та фальсифікаціями супроводжувався виборчий процес під головуванням старшого Чорнозуба.

7 листопада «Тернопільська експертна група» у особі єдиного «експерта» Ярослава Чорнозуба «скликає» круглий стіл у готелі «Тернопіль» з кандидатів у мери, які не перемогли на минулих виборах. Скликає – досить гучно сказано, бо в результаті прийшло добрий десяток журналістів, а з переможених кандидатів лише Петро Гоч та Михайло Ратушняк. Молодший Чорнозуб навіть не розщедрився на мінеральну воду для гостей. Захід був на грані зриву, бо не міг розпочатись більше 20-ти хвилин. Запрошені гості не приходили, а журналісти обурювались що мусять витрачати свою обідню перерву на недолугу Чорнозубову спробу активізації роботи клубу.

Чорнозуб запропонував створити так звані круглі столи, на яких фахівці будуть радити владі, що і як робити. Виникає питання – чому ж брати участь у громадських радах Ярославу Івановичу не підходить і, чому така ідея не прийшла в голову Чорнозубу раніше, а лише перед виборами до Верховної Ради?

Ярослав Іванович також анонсував, що проводив соціологічне опитування серед тернополян і незабаром оголосить результати. Побачимо кому співає серенади Чорнозуб і відразу ж стане зрозумілим хто фінансує «експерта».
Святослав Журовський

-1 thoughts on “У Тернополі активізувались політичні аферисти

 • 16:38 | 8.11.2011 о 16:38
  Permalink

  Кілька днів тому на екранах одного місцевого телеканалу раптово з’явився Ярослав Чорнозуб = Аналогічне запитання хочеться поставити і “журналісту”, який писав статтю. Панове а Ви звідки взялися?

 • 18:46 | 8.11.2011 о 18:46
  Permalink

  експерти по фальсифікаціям виборів.

 • 18:53 | 8.11.2011 о 18:53
  Permalink

  Я не знаю як має вибачатися Святослав Журовський перед Ярославом Чорнозубом за цей пасквіль. А є ща що:
  1. Чорнозуб ходить і ходив на сесії, ще коли Журовський не знав де міська рада де обласна,
  2. «Тернопільска експертна группа» функціонує більше року (у ній брали участь представники практично всіх політичних сил Тернополя на рівних умовах).
  3. «Чудовий інформаційний привід, не лише для звітування, а і для вимог щоб хтось звітував. Об’єктивна вимога, але яка має виходити, в першу чергу, від виборця та моральності самого політика» – звіт депутата пряма вимога закону!!!.
  4. На цьому засіданні ніхто не мав звітувати, а тільки висловлювати позицію!
  5. Відомий журналіст Ігор Бенцал робить на телеканалі «ТТБ» цикл програм про євроінтеграцію. Чорнозуб часто є його гостем і експертом.
  6. Якщо підняти підшивки місцевих газет тільки за останній рік то коментарів Чорнозуба можна рахувати десятками («Місто», «Номер один», «Нова Тернопільська газета», «РІА плюс», «20 хвилин»…)
  7. «Тернопільська експертна група» піднімає не тільки питання, які виникають у Тернополі, але в області. Громадські ради є вузькоспеціалізованими. І з ними теж виникають скандали, мабуть не менш гучніші, ніж з ТВК.
  Якщо Ярослав Журовський допустив ці грубі помилки через молодість та недосвідченість то це одна річ. Якщо ж тут був злий умисел чи ще щось то йому вже зараз пора збирати речі на прощу до Зарваниці.

 • 18:53 | 8.11.2011 о 18:53
  Permalink

  “Передвиборчу ситуацію використовують по максимуму усі, хто хоч трошки причетний до процесу. Це медіа, друкарні, дизайнери, поклейщики, агітатори, музиканти, транспортники, масовка для мітингів та ще багато інших. Під вибори, мабуть, лише найлінивіший не заробляє”.
  А автор статті також не з найлінивіших!!! І вибори, мабуть, використовує не для задоволення своїх морально-етичних та патріотичних цілей!!! Своя кишеня близька до тіла!!!!

 • 20:22 | 8.11.2011 о 20:22
  Permalink

  Йой, хлопе (припускаю, шо то пише сам Чорнозуб, або його колєги). Ні разу м не виділа чорнозуба на сесіях. Виліз звідкісь перед виборами мера, збирав ті круглі столи і просив в кандидатів гроші, бо, типу, не мав чим за оренду платити. Хоч непогано заробляв у регіонів, яу і його татусь.
  Експертна група функціонує? шоби часом! перше запрошення прийшло з часу виборів, не придумуйте. Може там збирються невидимі люди?:))))
  Телеканалом ТТб керують ті самі регіонали, до яких належить чорнозуб. Не дивно, шо вони його кличуть.
  коментарів можна порахувати десятками? то вкажіть номери. писати тупі фрази може кожен проФФесор:)

  Чорнозуба тре ігнорувати і най поцілує моцно в дупу. Як, до речі, і зробили кандидати і журналісти. Ніхто не прийшов, пустий стіл, гггг)))
  Журовський молодець!

 • 09:06 | 10.11.2011 о 09:06
  Permalink

  Ніяка стаття..Просто оскал

 • 10:10 | 10.11.2011 о 10:10
  Permalink

  А де Ви бачите статтю? Це думка, бачення однієї людини. Ніби в нашій країні не заборонено мати свою думку.

 • 18:33 | 10.11.2011 о 18:33
  Permalink

  Володимир 08.11.2011 18:53
  “Хвали мене моя губонько, бо хто нас похвалить”-, чи не так пане Ха…Володимире?

 • 20:22 | 13.11.2011 о 20:22
  Permalink

  От ніяк не забуду як експерт Чорнозуб по ТВК на місцевих виборах бігав із своїм татусем і бюлетені партачили на користь свого роботодавця

Коментарі вимкнені.