40 фольклорних колективів зі всієї України вражали на Тернопільщині

На вихідних Шумщина перетворилася на фестивальну столицю й вражала своїх гостей сюрпризами, цікавими презентаціями та яскравими концертами. Адже саме сьогодні, на Трійцю, у селі Стіжок біля підніжжя Данилової гори уже втринадцяте відбувся Міжобласний мистецько-краєзнавчий фестиваль «Братина», що скликав друзів із шести областей нашої держави . Цьогоріч взяти участь у фестивалі з’їхалися майже 40 фолькльорних колективів із Тернопільщини, Рівненщини, Хмельниччини, Київщини, Полтавщини, Харківщини.
Розпочався день із богослужіння у церкві Святої Трійці, що на верхівці Данилової гори, яке відправив Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.
За словами голови Шумської РДА Юрія Головатюка, фестиваль «Братина» об’єднав людей з різних областей України на землі, де плекалася військова звитяга, традиція, культура українського народу. І сьогодні ми не відроджуємо традицію, а продовжуємо, примножуємо її. Бо, насправді, саме традиція дає силу нації відстоювати свою свободу.
Співи, танці не залишили байдужими гостей, які завітали на це дійство.
Свою майстерність демонстрували й народні умільці – рукодільниці, гончарі, столяри. Традиційними українськими стравами частували місцеві господині.
Завершився ХІІІ Міжобласний мистецько-краєзнавчий фетиваль «Братина» виступом гурту «LUIKU», E.K.A та DJ sheemy.

Коментарі вимкнені.