Активісти вимагають скасувати ліцензію Андрію Яремку, який передав споруди Почаївської Лаври в оренду московському патріархату

15 листопада відбулася позачергова сесія Струсівської сільської ради.
Розглядалося питання щодо закриття КП «Струсівське», яке, як стало відомо, передало споруди Почаївської Лаври в оренду московському патріархату. Більше того, директор КП «Струсівське» Пацула В.О. не з’явився на сесію, хоча був попереджений завчасно.

Зрозуміло, що це є порушенням закону, бо органи державної влади, які управляли даним майном були обмежені правом користування та розпоряджання. І як результат, ці споруди тепер не належать державі, а є власністю московського патріархату.

Було прийнято рішення звернутися до міністерства юстиції з проханням скасувати ліцензію Андрію Яремку, як державного реєстратора та звернутися до національної поліції, СБУ та прокуратури із заявою про вчинення злочину по реєстрації споруд Андрієм Яремко. Також висловили прохання перевірити всі інші його реєстраційні дії на предмет злочину.

“Правий сектор” був присутній на даній сесії та контролював перебіг справи. Була створена ініціативна група по вирішенню даного питання, куди ввійшов голова обласної патрії “Правий сектор” Тарас Конон.

Коментарі вимкнені.