Багатодітні родини на Тернопільщині отримуватимуть допомогу від держави

З 1 квітня багатодітні родини на Тернопільщині отримуватимуть допомогу від держави у розмірі 1700 грн. Вона буде виплачуватися щомісяця на третю, четверту і кожну наступну дитину до досягнення нею 6-ти років. Призначатимуть і виплачуватимуть кошти органи соціального захисту за місцем проживання. Вже у квітні гроші отримають майже 160 тисяч дітей з багатодітних сімей в Україні.
Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України 13 березня. Це – ще один крок Уряду, спрямований на збільшення народжуваності і підтримку багатодітних родин.
«Українців має бути більше. Для цього ми створюємо як нові стандарти життя, так і механізми соціальної підтримки. Серед них – програми «Пакунок малюка», «Муніципальна няня», підтримка дітей-сиріт: минулого року вперше придбали 829 квартир для тих, хто виховувався лише у дитячих будинках», – зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Нагадаємо, з вересня 2018 року працює Урядова ініціатива «Пакунок малюка». Кожний новонароджений отримує від держави пакет з найнеобхіднішими в перші місяці життя речами. Зокрема, це одяг, підгузки, пелюшки тощо. «Пакунки малюка» отримали вже 144 260 родин.
А з 2019 року запрацював ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам – «муніципальна няня». Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я може безповоротно щомісяця отримувати ще 1 626 гривень на відшкодування послуги няні.

Коментарі вимкнені.