Баскетболіст з Чорткова—лауреат індивідуальних номінацій Всеукраїнських змагань!

За підсумками фінального туру чемпіонату Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України серед команд юнаків 2004-го р. н., що проходив у місті Чорткові з 21 по 22 травня п. р. на базі спортивного комплексу «Економіст» Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ визначились володарі чемпіонського титулу та призери змагань.

У напруженій боротьбі за чемпіонський титул зустрілись СДЮСШОР-16 (Київ) та СДЮСШОР-5 (Дніпро). Гра проходила досить динамічно і до останніх секунд неможливо було передбачити, хто саме з двох сильних команд здобуде омріяну перемогу.
З рахунком 79:75 на користь СДЮСШОР-5 (Дніпро) отримали чемпіонський титул України.
Наступні призові місця розподілились:

Срібло — СДЮСШОР-16 (Київ);

Бронза — СДЮШОР (Київ), який здолав одеський Юг-Баскет (Одеса) з рахунком 79:65

Також було визначено лауреатів індивідуальних номінацій:

Символічна п’ятірка: Владислав Ніколайчук (ФСК КРИСТАЛ, Чортків), Федір Завгородній, Михайло Дятлов (СДЮСШОР-5, Дніпро), Владислав Ятченко (СДЮСШОР з баскетболу, Київ), Ростислав Кабанов (ЮГ-Баскет, Одеса);

MVP фіналу – Марк Чорногрицький (СДЮСШОР-16, Київ);

Переможець конкурсу майстерності – Артем Данич (ЮГ-Баскет, Одеса).

Церемонія нагородження відбулась за участі: міського голови Володимира Шматька, заступника Департаменту змагань Федерації баскетболу України Нінель Волинець, головного тренера збірної України з баскетболу (U-16) Андрія Подковирова, начальника відділу молоді та спорту, управління освіти молоді та спорту Віктора Нагірного, представників мас – медіа.

Вітаючи переможців міський голова Володимир Шматько зазначив: «Чортків пишається тим, що фінал Всеукраїнських змагань проходив у нашому місті!
Звичайно, це є заслугою баскетболістів команди ФСК «Кристал», які своєю жагою до перемоги змогли вибороти право приймати змагання такого рівня у Чорткові. Наша команда ще молода, та вже голосно заявила про себе.

Вітаю усіх учасників та переможців змагань. За вами майбутнє України!».

Заступник Департаменту змагань Федерації баскетболу України Нінель Волинець сказала:

«Вперше в історії українського баскетболу проведення фіналу Всеукраїнських змагань відбулось в районному центрі!

Хочу висловити щиру вдячність міському голові за підтримку у проведенні заходу та усім, хто долучився до нього, адже це результат роботи багатьох людей».

Переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та статуетками Федерації баскетболу України. Чемпіони України СДЮСШОР-5 (Дніпро) отримали в подарунок рюкзаки.

Тренерському складу та представникам Федерації баскетболу України вручили пам’ятні сувеніри від Чортківської міської ради.

Усі команди-учасниці отримали солодощі від ТОВ «Гольські Світ Компані».

Кав’ярня «Кофеїн» безкоштовно частувала запашною кавою гостей та учасників заходу.

Коментарі вимкнені.