Якщо Тягнибок буде балотуватися в Тернополі, то це його справа, – Гриценко

Лідер ВО Свобода Олег Тягнибок, а також голова Громадянської позиції Анатолій Гриценко практично визначилися, за яких округах будуть балотуватися до Верховної Ради.

Зокрема, мер Тернополя Сергій Надал заявив, що Тягнибок, за попередніми даними, буде балотуватися до Верховної Ради по мажоритарному округу в Тернополі, – пише Кореспондент.

“Традиційно вважається, що Тернопіль – це місто, де завжди перемагала Свобода. І оскільки було гасло, що Наші перемоги почнуться з Тернополя, то такий варіант не виключається. Тобто, попередня інформація існує, але не відомо, чи залишиться вона такою”, – зазначив Надал.

Він підкреслив, що остаточне рішення буде прийнято на партійному з’їзді. “Зараз ми очікуємо змін в законодавство про вибори. Побачимо, чи буде право йти за списком і по округах. Влада буде експериментувати з законодавством, тому що на сьогоднішній день соціологія показує, що влада залишається в меншості”, – пояснив мер Тернополя.

При цьому він запевнив, що якщо в Тернополі кандидатом по округу буде балотуватися Тягнибок, то з цього питання буде спільна позиція представників ВО Батьківщина і партії Фронт Змін.

У свою чергу лідер Громадянської позиції Анатолій Гриценко не виключив, що на парламентських виборах буде балотуватися по Голосіївському району в Києві. “Не знаю, яке рішення прийме Тягнибок – балотуватися в Тернополі, або ж за місцем проживання. Це його справа і його партії”, – заявив Гриценко.

“Якщо партія Громадянська позиція прийме рішення, що Гриценко, крім списку, має балотуватися і по округу, то це однозначно буде округ, де я живу – Голосіївський район Києва. Тут люди бачать мене і мою сім’ю щоденно, хто, як не вони краще знають кандидата? “, – заявив політик.

Гриценко також додав, що розуміє, наскільки “жорсткою буде рубка в столичних округах”. При цьому він виключив можливість балотуватися не за місцем проживання, а по округах, де його партія має високий рейтинг і потужні партійні осередки.

Раніше ВО Свобода створило центральний штаб по виборах до Верховної Ради 2012 року. “Призначено керівника штабу. Ним став заступник голови ВО Свобода з загальних питань Руслан Кошулинський”, – повідомляв раніше Тягнибок.

У свою чергу партія Гриценко веде переговори про об’єднання з партією УДАР Віталія Кличка.

-1 thoughts on “Якщо Тягнибок буде балотуватися в Тернополі, то це його справа, – Гриценко

  • 14:43 | 14.02.2012 о 14:43
    Permalink

    ТЯГНИСУМКА-ЦИГАН най в себе балатується він ж такий популярний чесний а в нас є своі ШРЕКА_ЛИСОГО від свободи висунем хоть злодій але наш!!!!!!!!!!

Коментарі вимкнені.