«Покемони» та «Акамулятори» будуть місити болото в Раю

Власники позашляховиків та квадроциклів мають змогу викинути конячу дозу адреналіну 24-26 серпня на Тернопіллі. 24-годинні змагання «Бережани трофі 2012» пройдуть вдруге – під Бережанами, в селі Рай. І хоч назва села наводить думки про божественну атмосферу, та екіпажам потужних позашляховиків варто очікувати шуму, драйву, болота, бездоріжжя та 1,5 метрової води, кажуть організатори.

Як розповів «Погляду» співорганізатор Сергій Чапрак, на старті учасники отримають флешки із координатами та фотографіями контрольних пунктів. Це можуть бути дерева, камені, стовби, тощо, на які нанесені цифри. На фоні цих пунктів учасники повинні фотографуватися. Але так, щоб у кадр потрапляла, як мінімум половина транспортного засобу і номер даного пункту. Один, правильно сфотографований такий пункт (точка) – вартує один бал (очко). Виграє той, хто набере найбільшу кількість балів за відведений час.

Але не все так просто, як здається насправді. Для учасників «Бережани трофі 2012» організатори підготували і «родзинки», каже Сергій Чапрак, – по чотири точки в болоті. Позашляховики повинні будуть долати понад півтора метри води, аби «взяти» ці пункти. Хто ж не візьме – з того зніматимуться бали.

До участі в змаганнях «Бережани трофі 2012» ще можуть зголоситися власники серійних та підготовлених позашляховиків і мотовсюдиходів. Для цього варто оплатити внесок від 300 до 500 грн та зареєструватися на сайті, або на місці змагань. Уже зареєструвалися команди з Мукачева, Ужгорода, Дубно, Віниці, Львова, Ковеля, Підгайців, Бережан, Східниці, Бучача, Рогатина, В.Березовиці, та Тернополя. Назви команд різноманітні: і мультяшні «Покемон», «Чіп і дейл», і грізні «Вепр», «Алігатор», «Жуки», «Бобри», і навіть «Тітан» та «Акамулятор».

Розпочинається «Бережани трофі 2012» 24 серпня. О 12.00 всі збираються у таборі (координати: N:49 25.400 , E:024 53.400), де відбудеться реєстрація учасників. О 17.30 стартуватиме перший екіпаж. Наступні – з інтервалом в 1 хвилину. Фініш останнього учасника запланований на 25 серпня, 19.00. Нагородження пройде 26 серпня о 10.00.

Нагадаємо, залік у змаганях відбувається у наступних залікових групах: 
— Серійні позашляхові автомобілі – туризм ТР-1;
— Підготовлені позашляхові автомобілі ТР-2,ТР-3;
— Мотовсюдиходи (ATV).

У кожного автомобіля повинен бути екіпаж – максимум чотири людини, віком не менше 16 років. А також обов’язкове спорядження: цифровий фотоапарат, GPS, мобільний телефон, запас пального на 400 км їзди по асфальту, аптечка, вогнегасник, запасне колесо і трос. Рекомендують організатори взяти також і домкрат, бензопилу, лебідку, коро захисну стропу, комплект шаклів, лопату, тощо.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.