У Бережанах пів сотні хлопців з вулиці показали, що зараз модно в Україні (фото)

 І дорослі, і малі мешканці Бережан були в захопленні, прийшовши 22 квітня на перші в місті змагання з вуличного спорту Workout.

Ще б пак – цей новомодній в Україні вид активного проведення дозвілля передбачає підтягування з шістнадцятикілограмовою гирею на поясі, різні трюки на турніку, тримаючись лише однією рукою, різноманітні сальто, обертання та «сонечка», а найголовніше – розвиває гнучкість, силу, м’язи та контроль над власним тілом.

Так, у неділю, навіть 11-річний школяр виробляв таке, що мешканці Бережан раніше могли бачити лише по відео в соцмережах. Тепер же 46 турнікменів з Тернополя, Підволочиська, Вікторівки, Козови, та інших міст, показали приклад, як можна бути і модним, і сильним, і здоровим водночас.

–       Змагання проводилися у кількох номінаціях, – розповів «Погляду» співорганізатор та суддя змагань Мирон Солярчик. – У нас вийшло близько восьми переможців з Street Workout, Ghetto Workout, підтягування з шістнадцяти кілограмовим грузом, віджимання на брусах. До речі, найбільше віджався саме наймолодший учасник змагань – Віталік Польник з м.Вікторівка. Йому – 11 років.

Мирон додав, що Street Workout – це спорт на турніках, який включає в себе технічні елементи з гімнастики, Ghetto Workout – містить уже силові елементи.

–       Я пишаюся цими хлопцями, – розповіла «Погляду» член однієї з найактивнішої в Бережанах молодіжної громадської організації «Рідне місто» Алла Соколовська. – В цілях раціонального проведення дозвілля молоді, вони тепер долучилися до нашого молодіжного порталу «Рідне місто». Шкода, правда, що репортери з «ТСН», яких засновники змагань так чекали, не приїхали.

Алла також розповіла, хто допоміг турнікменам з призами. Адже ще за пів місяця до початку змагань, організатори ділилися з журналістами «Погляду» переживаннями стосовно нагород. Оскільки ідея турніру спочатку трималася лише на ентузіазмі 18-річного Юрія Бігуса.

–       Хлопці усім показали приклад здорового способу життя та самовдовдосконалення без грошей, – продовжує Алла Соколовська. – Було приємно бачити, як вони тішилися першим нагородам, які ми організували завдяки Тернопільському кандидату в депутати Верховної ради, Валентину Наливайченку. Ця людина завжди намагається підтримати наші ініціативи, ось і зараз за його підтримки ми придбали для хлопців пам’ятні медалі, грамоти, магніти та футболки.

До речі, за пів години після завершення змагань на місто линула перша весняна злива. Але це абсолютно не затьмарило позитивні враження від побаченого. Ці сучасні трюки на турніках не просто сподобалися присутнім, а й багатьох надихнули займатися таким же спортом.

Переможці перших змагань з Workout в м.Бережани

Street Workout:

1 місце – Олександр Полянко (м.Тернопіль)

2 місце – Руслан Гладин (м.Підволочиськ)

3 місце – Святослав Ракочий (м.Підволочиськ)

Ghetto Workout:

1 місце – Андрій Михайлович (м. Тернопіль)

2 місце – Ярослав Ракочий (м.Підволочиськ)

Віджимання на брусах:

1 місце – Віталік Польник (м.Вікторівка)

Підтягування +16 кг:

1 місце – Ярослав Ракочий (м.Підволочись)

Люба Вовк, «Погляд», фото надані організаторами змагань

Нагадаємо, поштовхом для молоді до занять Workout стали також виступи київської команди в шоу “Україна має талант-4”

-1 thoughts on “У Бережанах пів сотні хлопців з вулиці показали, що зараз модно в Україні (фото)

  • 16:37 | 23.04.2012 о 16:37
    Permalink

    Хлопці молодці, пишаємося вами, але забули згадати 13 козівських “турнікменів”, які теж були присутні та брали участь. Успіхів вам і надалі. Дякую.

Коментарі вимкнені.