В Бережанах вперше змагатимуться в новомодньому виді спорту

Вперше в Бережанах змагатимуться хлопці з кількох міст, що займаються вуличним спортом “Ghetto Workout”, тобто показують різні трюки на турніках, та вміютья вправно володіти своїм тілом.

–       Цим видом спортру я займаюсь зовсім недовго, буквально 1,5 року, – розповів «Погляду» організатор змагань,  18-річний Юрій Бігус. – Дізнався про Workout із соціальних мереж. Побачив відео і захотів собі щось таке спробувати. Наразі серйозних травм я ще не мав. Хоча, звичайно, травмуватися на турніках можна легко. Для того, аби вивчити один елемент, в залежності від складності, може знадобитися від кількох днів, аж до кількох місяців.

За словами Юрія, в Бережанах є близько 20 турнікменів, але з тернопільськими «колегами» вони підтримують дружній зв’язок. Навіть інколи організовують невеличкі збори. Цікавим є те, що сам Юрій – з Підгайців. А з ентузіастами спорту на турніках знайшовся в соціальних мережах.

–       Зараз інтернет творить чудеса, – сміється Юрій. – Отак ми з хлопцями списалися ВКонтактах, зібралися разом і обговорили деталі.

Розповів Юрій Бігус і те, що в Україні таким новим і модним видом спорту цікавляться в основному хлопці. Дуже рідко – дівчата. Найбільше дівчат на турніках, вважає хлопець, в Дніпропетровську.

На змаганнях в Бережанах же дівчата не реєструвалися. Проте бажаючих хлопців – понад пів сотні. В основному це турнікмени з Тернополя, Бережан, Козової, Франківська, віком від 11 до 19 років. Таку велику кількість зареєстрованих учасників можна пояснити тим, що організатори всюди афішували те, що запросили на змагання репортерів телеканалу 1+1. Але от чи ті приїдуть – не відомо.

Люба Вовк, «Погляд» 

Коментарі вимкнені.