У Бережанах приймали хрещення навіть в колонії (фото)

Різдвяна вість прийшла у наші домівки, поселила у наших серцях радість, віру і надію. Кожен із нас у глибині душі відчуває її велич і глибоку моральну значущість, шукає відповіді на вічні питання земного людського буття. Кожен у ці дні шукає шляхи до духовного очищення, до внутрішнього вдосконалення.

А для кількох вихованців Бережанської виховної колонії цьогорічне Різдво стало особливим і вікопомним. 17 січня, напередодні свята Водохрещі, Володимир Березовський, Денис Сторожев, Андрій Семенюк і Владислав Крушельницький  прийняли у храмі установи обряд хрещення. Урочистість і важливість цього акту для підлітків була очевидною. І вони це чудово усвідомлювали в ході обряду, який здійснив священик Української Православної Церкви отець Богдан.

Варто зазначити, що хлопці перед початком обряду відверто хвилювались. Ще б пак ! Адже хрещення відбувається тільки один  раз, і під його покровом людина живе, радіє, сумує, працює усе своє життя. Саме про це говорив отець Богдан  новоохрещеним  вихованцям по завершенні обряду.

Звичайно, приємніше було б підліткам охреститись у християнському храмі за межами колонії за присутності батьків, рідних, близьких, але до Спасителя люди ідуть різними дорогами. Головне, щоб вони завжди залишались людьми, які шанують українські християнські цінності і щиро дотримуються Божих заповідей.

Ігор Пушка, завуч школи Бережанської виховної колонії

Коментарі вимкнені.