Чого навчались 85 вчителів та 20 волонтерів Корпусу миру на Тернопільщині

З 6 по 10 серпня 2018 р. на базі Заліщицької державної гімназії Тернопільської області проводилась всеукраїнська літня школа Camp L.E.A.D.

У роботі літньої школи взяли участь 85 вчителів англійської мови з 22 областей України, а також 20 волонтерів Корпусу миру, директор Корпусу миру в Україні Майкл Кетовер, представник посольства США Джон Сілвер, який відповідає за викладання англійської мови в Україні та представники Американських рад. Тренінгові заняття проводилися також і для 40 учнів.

Виграно 2 гранти, тому Camp L.E.A.D. проводився за кошти фонду американської освітньої програми та Посольства США в Україні.

Волонтер Корпусу миру Еміль Гейбл, директор гімназії Олександра Войчишин та вчитель англійської мови Ірина Лучин забезпечили ефективну роботу табору протягом тижня та продемонстрували високий рівень його організації.

Такі освітні заходи всеукраїнського рівня проводяться в гімназії вже втретє. Минулого року 14-18 серпня проводився перший Camp L.E.A.D., у якому взяли участь 65 вчителів, 20 учнів та 12 волонтерів Корпусу миру. Mini Camp L.E.A.D. проходив 13-15 квітня 2018 року за участю 73 вчителів з 17 областей України.

Учасники обговорювали ефективні шляхи реалізації завдань Нової української школи в контексті особистісно компетентісного підходу.

Протягом п’яти днів організовувалися інтерактивні заняття з актуальних навчально-методичних та освітньо-виховних тем, тренінги, сесії, на яких вчителі дізналися як підтримувати мотивацію в учнів до успішного навчання, як проводити засоби інтерактиву на уроці; познайомилися з міжнародними програмами та проектами, у яких Заліщицька державна гімназія бере активну участь і має визнання на міжнародному рівні (Microsoft Showcase School 2016-2018, eTwinning School 2018).

Кожен учасник літньої школи отримав Сертифікат за підписами заступника міністра освіти і науки Павла Хобзея, директора Корпусу миру в Україні Майкла Кетовера та представника Посольства США Джона Сілвера. Вчителям буде зараховано 25 годин навчання, що буде враховуватися при сертифікації та атестації.

Коментарі вимкнені.