Чортків очима редакторів України

З метою популяризації туристичного бренду Тернопільщини місто Чортків сьогодні відвідали учасники прес-туру “Україна очима редактора”, що проходить з 01 по 03 серпня п. р. на території Тернопільської області.

Міський голова Володимир Шматько гостинно зустрів представників мас – медіа України та подарував пам’ятні подарунки. 
У вітальному слові, зокрема, зазначив, що найважливіше для нього як міського голови й усіх місцян — популяризація нашого Чорткова не лише на Тернопільщині, а й в Україні та за її межами.
Цьому, на думку, очільника міста сприятимуть і проведення таких заходів.
Володимир Петрович побажав гостям позитивних вражень від перебування на чортківській землі та успішного завершення прес-туру.

У журналістській акції взяли участь представники друкованих та електронних ЗМІ із дванадцяти областей України. Зокрема, з міст Київ, Дніпро, Львів, Вінниця, а також Київської, Полтавської, Тернопільської, Хмельницької, Сумської, Черкаської, Чернівецької областей.
У рамках туру журналісти відвідають наймальовничіші куточки України, про що розповідатимуть на шпальтах своїх газет та у телевізійних програмах.

Гостей супроводжували представники відділу туризму Тернопільської облдержадміністрації, відділу культури, національностей, туризму та релігії Чортківської міської ради, Чортківського міського комунального краєзнавчого музею.

Коментарі вимкнені.