Чортківська влада продовжує використовувати підприємців

Облаштування внутрішніх вбиралень ЗОШ с. Білобожниця та Чортківської міської №6 є найгострішою проблемою району. Такий висновок можна зробити із того, що голова Чортківської РДА мало не щодня відвідує ці навчальні заклади по даному питанні.

Так, 28 березня голова райдержадміністрації Ярослав Стець із заступником з гуманітарних питань Іваном Стечишиним, начальником відділу освіти райдержадміністрації Тетяною Яремко відвідали загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів с.Білобожниця та міську №6, де ведуться роботи з облаштування внутрішніх вбиралень. Керівники ознайомилися з ходом будівництва. Голова райдержадміністрації відзначив значний обсяг проведених робіт, проте наголосив на необхідності активізувати діяльність. У ході візитів накреслено план подальших дій, обговорено шляхи вирішення проблемних питань.

І вже наступного дня, 29 березня голова райдержадміністрації Я.П.Стець побував у загальноосвітній школі міста № 6, де провів нараду з керівниками підприємств і підприємцями, які працюють у даному мікрорайоні. Результатом цієї зустрічі стало досягнення домовленостей по наданню допомоги школі у будівництві вбиральні. Зараз тут ведуться роботи по облаштуванню електропостачання та каналізаційної системи.

З цього ж питання керівник району побував і у селі Білобожниця, де мав зустріч з місцевими підприємцями. Результатом домовленостей стало запевнення з боку останніх у конкретній посильній їх участі у вирішенні цієї проблеми.

Чортківська влада немає достатньо ресурсів самостійно завершити облаштування внутрішніх вбиралень, а продовжує “добровільно – примусово” використовувати кошти підприємців. Краще було почати із внутрішніх вбиралень, а не з непотрібних плазмових телевізорів.

Коментарі вимкнені.