Відновить роботу Чортківський лікеро-горілчаний завод

Сьогодні першочерговим завданням, яке ставить голова облдержадміністрації В.А.Хоптян, є відновлення роботи потужних підприємств області. Одним із таких підприємств є Чортківський лікеро-горілчаний завод, який спеціалізувався на виробництві горілки та настоянок.

На даний час на підприємстві проводиться процес санації ( у зв`язку з заборгованістю підприємства по платежах до бюджету) та триває ліквідаційна процедура. Складність та довготривалість процедури банкрутства пояснюється тим, що з 2009 року майно підприємства передано на баланс ДП «Мишковицький спиртзавод».

На сьогодні по ДП «Мишковицький спиртзавод»  триває реорганізація, за результатами якої все майно перейде на баланс ДК «Укрспирт». Дозволу на початок роботи ДП «Мишковицький спиртзавод»  від ДК «Укрспирт» не отримував, тому будь-які дії щодо державного майна Чортківського лікеро-горілчаного заводу здійснювати не може.

В рамках вирішення цієї проблеми 17 березня  відбулася зустріч голови райдержадміністрації Я.П.Стеця з директором Мишковицького спиртзаводу Й.М Войнаровським. Під час зустрічі обговорено шляхи та механізми відновлення роботи заводу та заплановано зустріч з представниками ДК «Укрспирту» у сприянні в процесі відновлення роботи  цього колись потужного підприємства.

Коментарі вимкнені.