Чим старшим стаю, тим більше думаю про те, щоб покинути це місто, — фотограф Сергій Гіс про Підволочиськ

29-річний фотограф Сергій Гіс із Підволочиська написав на своїй сторінці у Фейсбуці про проблеми свого містечка, звідки вони походять і до чого призводять. За словами Сергія, вигляд міста створює настрій, а настрій формує життя:

“У вас не буде дороги!!!” – це слова депутата, який відповідає за наш район чи вулиці. А у нас, як не дивно, ще є такі депутати, яких ніхто не знає, і вони ніби щось роблять, бодай на папері… мертві душі.

Чим старшим стаю, тим більше думаю про те, щоб покинути це місто… Не тому що прагну чогось більшого. Підволочиськ ідеальний, але що у нас комуністи, які побудували це місто, дали можливість місцевій владі нічого не робити – лавочки в парку змінити чи бруківку перекладати раз в 5 років. Загалом роботи проводяться лише в центрі, не зрозуміло чому? це типу піар компанія??? “Дивіться, ми трішки просто поклали бруківку 5 років тому, і тепер перекладемо – голосуй!” Я просто уточню, що в деяких місцях дорога ще з античного Риму збереглася.

Мене вчили, думаєш про когось погано – мовчи, але мій вчитель, який став моїм мером, говорив, що думку свою треба висловлювати. Тому смію запитати, як можна так занедбати місто? Народ який відповідає за місто, ви там як? Добре вам? ви в курсі, що місто в лайні? Ви Новий світ бачили? Тут ніжками топати важко. А ваших старань вистачає лише на те, щоб прислати машину з щебнем, якого вистачило рівно до першого дощу? Зайдеш на сайт громади і хочеться плакати – змініть піарника. Тексти, де пишуть, що ви приїхали і оглянули, велкам в USSR, господарники любі) судячи з сайту, у нас або свято, або спорт, або зустріч… робити щось будемо?)

Може варто організувати зустріч з молоддю? Запитати “Що вам змінити в місті, щоб ви тут хотіли залишитися?”, о молодь наша покидає це місто, а їх навіть не питають, чому… Хай їдуть, там краще. Можливо, варто вже зробити, щоб краще було у нас?

29 років я живу тут, і якщо перші 16 років все це дно мені здавалося нормальним… бо так є… ми були дітьми, нам сказали вдіти пов’язку з партії регіонів і бігти містом, ми так і робили під оплески всього керівництва!… А от з роками я якось не дуже розумію, чому світло вимикають рано, коли ще молодь йде додому, чому у нас немає доріг, чому у нас немає комунікації з молоддю, чому реклама у нас усюди, окрім адмін будинків (сарказм). Чому зарплати в чиновників європейські, а місто помирає…

Майте совість… молодим тут жити! Дайте можливість жити в комфортному місті, якщо у вас не виходить, то звільніться, чи жадібність робить своє?”

Джерело: соцмережі

Фото з допису Сергія Гіса у Facebook

Коментарі вимкнені.