Декілька десятків молодиків на автомобілях із закордонною реєстрацією влаштували стрілянину на Тернопільщині?

Сьогодні вночі в Збаражі лунала стрілянина. Близько першої години ночі в районі залізничного переїзду було чути стрілянину. За кілька годин по тому стріляли вже десь біля костелу.

За словами очевидців, які побажали залишитися невідомими, група в кілька десятків молодиків на автомобілях із закордонною реєстрацією прибули в наше місто для рейдерського захоплення. В їх числі були грузини та місцеві особи причетні до злочинного світу. Більше того, помічено в співпраці із кримінальниками поліціянта із місцевого райвідділу.

“Пан офіцер” діяв в спілці із чужаками не гірше, ніж окремі поліціянти в Дніпропетровську із тітушками 9-го травня. Тільки завдяки щасливій обставині обійшлося без великої крові, бо кілька збаразьких атовців рішучими діями не дали розвинутися конфлікту… Поки українські патріоти захищають Україну від зовнішнього ворога тут в нас на мирному Заході (!!!) іноземні приблуди під крилом запроданців в погонах влаштовують безчинства. В поліцію телефонували свідки події, а тому чекаємо офіційної інформації, – йдеться у групі Політичний Збараж.

Коментарі вимкнені.