Діти Чортківщини отримали унікальні паспорти

Підходить до завершення навчальний рік, тому час випускникам шкіл  успішно здати ЗНО та визначитися з вибором своєї майбутньої професії. Представники установ, організацій та вищих навчальних закладів презентувати свою діяльність  на  І Міжрайонному кар’єрному форумі «Профорієнтація –2019»,який відбувся на центральні площі  м. Чортків. Працівники Чортківського місцевого центру також взяли участь у форумі.

«Планую бути юристом, тому що цікавлюся правознавством та хочу допомагати людям у захисті їхніх прав» – Анастасія, учениця 9 класу. Працівники місцевого центру інформували школярів про загальні права людини, як захистити порушені права в суді, яка роль адвоката у судовому процесі та хто  має право на безоплатну правову допомогу.

Діти з радістю  пройшли тестування «Моя майбутня професія – юрист», за результатами якого дізналися чи є у них схильність до даного виду діяльності. Як вияснилося, професією юридичного спрямування зацікавилося багато  дітей, серед них були й ті, які вже остаточно визначилися  у виборі вищого навчального закладу для вступу.

Під час форуму  школярі отримали  «Паспорт прав дитини» – пам’ятку, яка нагадує його власнику про те, що його права захищені міжнародними договорами та чинним законодавством України.

Фахівці системи БПД взяли участь у форумі на запрошення Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

60895966 2205266756235418 6435354584285184000 n

Коментарі вимкнені.