До кінця жовтня «Бучачагрохлібпром» запустить нове високотехнологічне зерносховище на 30 тисяч тонн

На території підприємства ТзОВ «Бучачагрохлібпром» сьогодні проводяться роботи з будівництва сучасного високотехнологічного елеватора, об’ємом зберігання 30 тис. тонн, а також автоматизованою лінією відвантаження на залізничний та автомобільний транспорт. Відвантаження на залізничні вагони плануються до 32 вагонів в добу.
– Ми надзвичайно зацікавлені в будівництві цього елеватора, введення його в експлуатацію дасть можливість найперше, своєчасно і в найкоротший термін зібрати урожай з поля, щоб максимально уникнути втрат і зберегти всі якісні показники зерна. Сучасні матеріали, технології, а також процеси аспірації, які застосовані при будівництві елеватора, дають можливість якісно очистити, правильно просушити і підготувати зерно до тривалого зберігання або до відвантаження на автомобільний чи залізничний транспорт, – розповідає комерційний директор ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Іван Откидач.
До слова, роботи з будівництва елеватора розпочались в квітні цього року. Якщо все ітиме за планом, то вже до кінця жовтня на території ТзОВ «Бучачагрохлібпром» працюватиме нове високотехнологічне зерносховище.

Коментарі вимкнені.