Дружина губернатора Тернопілля Надія Хоптян взагалі страх загубила

Такий висновок можна зробити з листа помічник народного депутата Апостола М.В. Любомира Лівеля на Інфопросторі.

В якому він пише про подію, яка сталась декілька днів тому в Гусятинському районі стався випадок, який аж ніяк не вкладається в рамки здорового глузду.

“Я думаю, що всім відомо: формування державного бюджету — на закінченні.

Дуже велика імовірність, що кошти, які потрібні для закінчення будівництва школи с. Оришківці можуть не бути закладені в Держбюджет.

В зв’язку з цим, народний депутат Апостол М.В. доручив мені, як помічнику народного депутата терміново підготувати ряд документів, а саме: звернення, акт огляду старої школи, залишкову обґрунтовану потребу в коштах для закінчення будівництва школи та інше.

До слова, спочатку все йшло добре: швиденько були підготовлені необхідні документи, але директор школи вирішила перестрахуватися і … проконсультуватися в РАЙВНО.

Там пояснили, що це може (тут можна і про здоровий глузд поговорити) не сподобатися Надії Андріївні Хоптян, голові районної ради і дружині губернатора.

Після дзвінка директор школи злягла, нібито в лікарню, а заступник категорично відмовилась надати копії документів, вимагаючи чомусь офіційного листа від нардепа (а це вже без діагнозу лікаря відповідного профілю не обійтися).

Я думаю, що це – єдиний випадок в Україні, коли керівництво закладу, який працює в жахливих умовах і, по суті, знаходиться на межі закриття і через  тваринний страх перед Надією Хоптян готові від матері рідної відмовитися, лиш би не потрапити у немилість  районному керівництву.

Виникає питання: як такі люди можуть вчити молодь, виховувати їх в дусі патріотизму, любові до своєї землі, до непримиренності до будь-якої несправедливості?

P.S. Кажуть люди, що керівництво району дуже боїться перевірки про ефективність використаних попередніх коштів. Можливо, дійсно в декого «рильце в пушку».”

 

Коментарі вимкнені.