«Гола правда» про Чортків. Гумористичний відеопроект від молоді

Учора, 27 березня, на YouTube вийшов відеоролик «ЧортківНЮ. «Гола правда», у якому порушено проблематику міських доріг, водопостачання, парку. Режисер та головний редактор даного проекту Антон Гонтар звернувся до сайту «Чортків.City» з проханням розмістити відео на нашій сторінці, щоб якомога більше чорківчан могло його побачити.

«Це – перший випуск березневої програми про наше славне містечко, – йдеться у коментарі до відео. – Ролик створений виключно з художніми та гумористичними цілями».

«Відео, – каже Антон, – має на меті привернути увагу населення до проблем міста у формі іронії, сарказму, гумору та якісного контенту. Ми не маємо на меті заробити, оскільки це не є комерційний проект, а усе сказане є суб’єктивною думкою авторів, незаангажованих ні під яку політичну силу».

Антону – 21 рік, навчається у Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича, де вивчає культурологію. Працює звукорежисером у Чортківській дитячій музичній школі, також займається фотографією.

Ведуча і сценарист – Ірина Мацуєва, викладач англійської мови в гуманітарно-педагогічному коледжі ім. О.Барвінського. Другий оператор та монтажер – Влад Батиров, третьокурсник Львівської політехніки.

КременецьСіті

 

Коментарі вимкнені.