Столітній жительці Тернопільщини напередодні ювілею вперше у житті виміряли тиск

Мешканка Ст.Вишнівця Юліана Барабаш відзначила 100-річний ювілей.

Юліана Мартинівна зворушено слухала слова вітання від Президента України, які передав заступник голови Збаразької райдержадміністрації Анатолій Яцина.  До вітань долучилися заступник начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Світлана Ревун, директор територіального центру соціального обслуговування  Оксана Смолій, Старовишнівецький сільський голова Володимир Головатюк, працівники сільської ради. Вони  вручили іменинниці квіти, скромні рахунки і побажали у доброму здоров’ї під Божою опікою прожити ще багато літ, – пише газета “Народне Слово”.

Бабуся Юліана − з родини довгожителів. Як розповіли родичі, її мамі Марії Бог відміряв 102 роки, сестра Олександра прожила до 93 літ.

Самій Юліані Мартинівні Господь не дав дітей, тому що вона  дуже рано овдовіла. Тож усю доброту, ніжність і ласку віддавала племінникам Ганні та Надії, їх дітям та онукам. Саме у сім’ї племінниці Ганни Вовк старенька живе уже десять років, відколи не може самостійно ходити. Уся родина дуже любить бабусю.

Запорукою її довголіття рідні вважають доброзичливу вдачу, оптимізм, надзвичайну працьовитість, віру в Бога. І, звісно, те, що все життя Юліана Мартинівна прожила в селі, на свіжому повітрі, харчуючись натуральними продуктами.

Напередодні 100-річчя їй вперше в житті виміряли артеріальний тиск. Він виявився ідеальним − 125/80 мм. Жодного разу за свій вік бабуся не була в лікарні, тож процедуру вимірювання тиску ще довго згадувала як дивовижу.

 

Коментарі вимкнені.