За ініціативи другокласника біля школи в Гусятині з’явилася велопарковка

З ініціативи учня 2-А класу Гусятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Андрія Остафійчука на шкільному подвір’ї змонтували велосипедну парковку, а також встановили пам’ятку про правила дорожнього руху для велосипедистів.

Інформацію про це адміністрація школи розмістила на своїй сторінці у Facebook.

Другокласник Андрій — син редактора газети “Вісник Надзбруччя” Віталія Остафійчука. 

— Син часто їздить зі мною на різні спортивні заходи, зокрема на футбольні поєдинки, в яких бере участь ветеранська збірна Гусятинського району, — розповів “Погляду” Віталій Остафійчук. — Після того, як купили йому велосипеда, сам почав ініціювати поїздки на природу. Нещодавно висловив бажання їздити велосипедом у школу, але там не було, де його залишати. Відрадно, що ініціативу сина підтримала креативний та прогресивний директор школи Леся Володимирівна Демкура. Технічні працівники в короткі терміни виготовили велопаркову, до того ж, великих коштів для цього не було потрібно, її змайстрували зі старих парт та інших підручних засобів.

Нагадуємо, згідно з правилами дорожнього руху, велосипедист, що рухається проїзною частиною, є повноправним учасником дорожнього руху. Він зобов’язаний знати і дотримуватись правил. Рухатися вулицею на велосипеді можна особам, які досягли 14-ти років.

 

Коментарі вимкнені.