Керівництво кар’єру у Новосілці працює над компромісом з місцевими мешканцями

Кар’єр у Новосілці, який розробляє ТОВ ВК «Гірничодобувна промисловість», уже багато років провадить законну діяльність та значно наповнює місцевий бюджет.

Завдяки підприємству місцева громада отримує і значну соціальну допомогу, і має сотню робочих місць.

–  Директором я став зовсім нещодавно і зараз намагаюся максимально працювати з людьми, є певні проблемні ситуації, які ми разом вирішуємо. Хоч ми справно наповнюємо бюджет, йдемо назустріч у соціальних питаннях, часом з мешканцями все ж стаються непорозуміння. Попри це, колектив у нас дуже хороший, більшість працівників із самої Новосілки, які отримують гідну заробітну плату, – розповідає ТОВ «Кар’єр Новосілка» Богдан Марин.

Кар’єр забезпечує потреби різних видів промисловості: для цукрової галузі в цілях відбілювання цукру та для металургійної – для відбирання шлаків з металу. Ведеться видобуток породи у різних фракціях та щодня відвантажується більше десятка вагонів для транспортування замовникам. Загальна площа кар’єру і потужностей – 16 га і в планах керівництва розширювати територію для збільшення продуктивності, що у свою чергу дасть можливість сплачувати більші податки та надавати соціальну допомогу на місці.

Коментарі вимкнені.