Клята війна забирає найкращих синів. На війні загинув Роман Лебухорський з Тернопільщини

Сьогодні Тернопільщина буде зустрічати Героя-воїна Романа Лебухорського, загиблого при захисті України від російської орди. 

  • Не вірю…..Як же так……Ти був справжнім другом! Був…..Ти справжній патріот, ми брали приклад з тебе! Ти завжди допомагав, навчав, робив з нас справжніх бійців! Підтримував коли було важко… Твої слова: ,, Прорвемося друзі!” запам’ятаються на завжди. Клята війна забирає найкращих синів!!!!!Не пробачимо ніколи……..?? Герої не вмирають, – пише Наталія Руденко.

За словами Альони Гіба, Роман дійсно був гарною людиною, другом, вчителем. Ми всі брали приклад з тебе, скільки було планів в нього на майбутнє. Вічна пам’ять Герою. Ти будеш завжди живий в наших серцях, спочивай з Богом. Герої не вмирають, – пише вона.

Вічна пам’ять Герою! Не пробачимо. 


Роман буде похований 26 березня о 13 годині в Золотому-Потоці  на Бучаччині громади Чортківського району Тернопільської області.


-1 thoughts on “Клята війна забирає найкращих синів. На війні загинув Роман Лебухорський з Тернопільщини

  • 21:46 | 25.03.2022 о 21:46
    Permalink

    Агресія Путлера довела, що у питанні безпеки світ недалеко пішов з часів Другої світової війни. Дивлячись на бомбардування та обстріли Харкова, Маріуполя, Чернігова, ракетні удари по житлових будинках, школах, пологових будинках, мимоволі ставиш собі питання – в якому столітті ми живемо?! Чому це стало можливим? Лідери деяких країн вдають, що їх це не стосується і аби війна не вийшла за межі України. Проте це вже не війна України та Росії. Тих, кого лякає фраза “Третя світова війна”, можна заспокоїти. Фактично, вона вже йде. Це війна цивілізації проти варварства. Руйнування проти творiння. Зло vs добро. Якщо зараз не зробити висновки з того, що відбувається, і не переглянути всю систему міжнародної безпеки – вже ніхто осторонь не відсидиться. Якщо рішуче не поставити на місце одного “путіна” – з’являться ще й ще.

Коментарі вимкнені.