Комбінат на Тернопільщині суд врятував від мільйонних боргів

Суд відмовився визнати грошові вимоги Державної акціонерної компанії «Хліб України» на суму 1,30 млн грн. до банкрутуючого дочірного підприємства ДАК «Хліб України» – «Кременецький комбінат хлібопродуктів». Про це свідчить постанова Львівського апеляційного господарського суду від 28 серпня, – пишуть Наші гроші.

Причинами відмови суд вказав пропуск строку позовної давності, а також безпідставність і необґрунтованість вимог.

Стосовно вимоги визнати 669,35 тис грн. заборгованості по непогашених простих векселях 2000 року,  суд відмовив у визнанні зазначених грошових вимог в зв’язку з пропуском строку позовної давності.

Також суд не побачив доказів існування заборгованості комбінату за договором про переведення боргу від 30.07.2004 на суму 397,46 тис грн.

У березні цього року госпсуд Тернопільської області затвердив реєстр вимог кредиторів до «Кременецького комбінату хлібопродуктів». Зокрема, комбінат винен 449,96 тис грн. Кременецькій міжрайонній держподатковій інспекції, 335,40 тис грн. – Управлінню Пенсійного фонду у Кременецькому районі. Справу про банкрутство комбінату було порушено за заявою райуправління Пенсійного фонду.

Коментарі вимкнені.