Звернення до всіх виборців Козівського району

Нещодавно ми опублікували лист від Івана Олійника: “Післявиборчі роздуми про справи в Козові”. Коментатори  не поскупились на негативні коментарі. Тому не забарилась відповідь від автора. До речі, коментаторам ми теж пропонуємо висловити свої аргументи на сайті “Погляд”.

Отож, …

Наша Україна переповнена обіцянками, брехнею ! Депутати всіх рівнів понаобіцювали нам дуже багато. Нам потрібно створити громадянський контроль за виконанням обіцянок, тому, що переважна більшість кандидатів в депутати всіх рівнів дуже щедро їх перед виборами роздають, та зовсім не збираються їх виконувати. Дай людині владу і ти побачиш хто вона така. У владі є велика спокуса. Факти наведені мною дуже легко перевірити. Передвиборче зібрання в будинку культури фіксувалось на відеокамеру працівником культури .

Так! Я  легенько запитав в нинішнього голови Козівської  райради Репели Петра Йосиповича – як він виконує, щедро роздані обіцянки перед виборами, то він образився. Після чого зібрали «консиліум» і давай розбирати хто їх «продає». Хто б вас купував? Кому таке потрібне ? Забагато гонору – потрібно більше розуму. Ми обрали «слуг народу» то тепер мусимо їм слугувати. Обирали ніби розумних на зовнішній вигляд людей, та зі зміною точки сидіння різко змінюється сама людина її погляди та переконання. За декілька днів перебування на посаді дехто дуже швидко відгороджується хамством від людей, стає наглим, пихатим, самовпевненим самодуром, якого швиденько перекупили, як перепродуються «тушки»  і не підходь. В нормальної людини так не буває. Порядна людина слів на вітер не кидає, кожне слово в порядної людини на своєму місті. Слово дав – слово забрав, хто так робить ? Я думаю, що не одна Козова багата обіцяльниками і виборці з інших районів долучаться до цього і створимо обласний клуб обіцяльників під назвою « Б-Н» но  питання назви клубу дискусійне, а очолить цей список під № 1 Репела П.Й., який пообіцяв: – питання про кошти що використані не за призначенням буде винесено на розгляд 1-ої сесії Козівської райради і повернуто до бюджету; на моє запитання про використання службового транспорту тепер вже колишнім головою райради Погайдаком М.М. (шоденні доїзди на роботу з Яструбово і назад, а це приблизно 25км в одну сторону, прописаному по вул. Роксолани 23 в Козові, Репела мені особисто розповідав, що він Репела зустрічав Погайдака на базарі в Тернополі в суботу Погайдак приїжджав службовою машиною) Репела відповів – ми проведемо аудит по використанню службового транспорту райради ! Що далі ? можна пригадати про очистку конюшень та дещо інше.

Но так як я його першого подав то і першість повинна поправу належати йому .

Я надіюсь коли народ почне реально питати з обіцяльників тоді в нас будуть реальні зміни.

Обіцяльники бачать, що зараз народ сам по собі, а влада народу не підзвітна розрив між владою і народом страшенний і вони нагло брешуть, а коли хтось-щось запитає  – це страшенна образа честі та гідності (невідомо чи це в них присутнє) його величності, а коли він нам брехав, тому, що не збирався робити – це нормально, це порядно збоку обіцяльника?

Патріот в кущах сидить. Якщо ти патріот то не ховайся а підпишись ти ж моє прізвище бачиш а сам в кущах, герой УАЗИК, краще Бобік! Мораль і влада – речі не сумісні ! Посаду продають та купляють, а совість дехто продає – за  . . . ! Та чи в нього, вона взагалі була ?

Можна провести конкурс на най-безглуздішу обіцяку  під назвою «Цяцянка». Створити клуб кращих менеджерів по нецільовому використанню громадських коштів під назвою «Кращий транжира . .» , проводити семінари, передавати досвід на найкраще безглузде виділення і не цільове використання. Може цим з часом і зацікавиться уряд президент і всі будуть приїжджати переймати досвід.

Хотів по рулити – керуй і не забувай,  що обіцяв, чи ти зразу брехав, тебе і до сьогодні гризе що Погайдак більше одержував від тебе, ти собі ще і премії призначаєш за добросовісне не виконання обіцянок, тепер не ний коли питають про твою бездіяльність.

Можливо нам і думати заборонять.

06.03.11р

Козова

Іван Олійник

Коментарі вимкнені.