Кременеччина пишається дотепними “Кумасями”

Де б не виступали талановиті «Кумасі» із села Двірець Кременецького району, завжди і скрізь їх радо зустрічають бурхливими оплесками. Цей гурт утворився ще 1998 року з ініціативи завідуючої клубом села Двірець Галини Степанюк.

Разом з нею до нього тоді увійшли технічна працівниця цього клубу Ольга Амальська та художній керівник Колосівського будинку культури Марія Борак. Склад «Кумась» за роки змінювався, аж поки не став постійним в особі Галини Степанюк та Марії Борак. У репертуарі їх виступів – жартівливі пісні, вірші, частушки, колядки, щедрівки. Завжди радо вони виступають із багатьма програмами, приуроченими до різних свят. На обласному огляді-конкурсі агітаційних бригад у місті Тернополі вони посіли друге місце.

– Нам допомагають сім’ї: чоловіки, діти, – кажуть «Кумасі». – При підготовці до того чи іншого виступу беремо якнайбільше фактів із життя, подій, новин. Як от у грудні виконали частушки-побажання, щоб у наших «бідних клубах газ попідключали і на їх ремонт гроші щедро виділяли. А наш Колосівський сільський голова Юлія Ковальчук вірно знає, що з ними робити, тоді односельчанам стане краще жити».

Борис ФЕДИШЕН

Коментарі вимкнені.