Їдь тихо – обминеш лихо або Як ланівчани борються за дороги

Минулої суботи близько двох десятків ланівчан зробили перші кроки по боротьбі з аварійним станом доріг міста. 

Автолюбителі та жителі вулиці Привокзальна стверджують, що рух по вулицях, як центральною, так і бічними, з кожним днем стає все складнішим. Не дивно, що змінами до Правил дорожнього руху встановили, що в межах міста рухатися зі швидкістю 50 км\год, але і їх зазвичай немає де використовувати. Тож громадська організація “АвтоЄвроСила” в м. Ланівцях ініціювала своєрідну акцію протесту задля того, аби відповідні органи влади звернули увагу та посприяли швидшому відновленню дорожнього покриття. Зокрема основна увага в рамках акції 31 березня приділялася напрямку до села Юськівці (з боку Територіального центру) та відрізку, що біля переїзду.

Активісти викликали поліцію, яка взяла пояснення та склала акт обстеження дороги. За словами правоохоронців, усі матеріали із рапортом чергової частини будуть спрямовані до Головного управління національної поліції в Тернопільській області.

Цікавий факт: станом на 31 березня 2018 року, дорога до с. Юськівці перебуває в обслуговуванні ТОВ “Глобал Білд Інженірінг”, а з 1 квітня перебуватиме в експлуатації Лановецького райавтодору.

Активісти запевняють, що на цій акції не зупиняться й продовжуватимуть звертатися до керівництва району, щоб посприяло у швидшому відновленні доріг Лановець. На раді Регіонального розвитку, яка відбулася минулого тижня у Тернополі, зазначалося, що на Лановецький район буде виділено понад 13 мільйонів гривень на ремонт доріг. Наче, сума й велика, але й аварійних ділянок дороги в районі чимало.

Джерело: Портал твоєї Лановеччини

Коментарі вимкнені.