Медична реформа дійшла і до сіл Бережанського району

Для впровадження медичної реформи у сільській місцевості з Державного бюджету виділено субвенцію ( у розмірі 5 млрд.грн.), за рахунок якої реалізовуються проекти будівництва нових амбулаторій в селах. Це запровадження сучасних підходів до приміщень, медичного обладнання, новітніх методів, телемедицини, які дадуть змогу записувати дані, передавати їх автоматизовано на вторинний рівень.
Реформа охорони здоров’я-це, в першу чергу, первинка. Якісна медична допомога сільському населенню неможлива в застарілій інфраструктурі, в уражених грибком приміщеннях, в яких відсутнє водо- і теплопостачання, водовідведення.
Жителі Бережанського району, зокрема, мешканці сіл Стриганці та Куряни, вже відчули дану реформу. Адже в даних населених пунктах повним ходом, незважаючи на каверзну ще погоду, продовжується будівництво нових амбулаторій за програмою підтримки сільської медицини. Це в недалекому майбутньому дасть змогу підвищити якість та доступність медичних послуг, покращити умови для надання якісної первинної медичної допомоги населенню, яке проживає на території обслуговування.

Коментарі вимкнені.