Мобільна аптека доставляє ліки у села Тернопільщини

Тернопільська область доєдналася до низки регіонів, де курсує мобільний аптечний пункт ТОВ «ФАРМАКСО», забезпечуючи мешканців найвіддаленіших сіл та селищ доступом до необхідних ліків. Мобільна аптека покриває 10 населених пунктів трьох громад Чортківського району Тернопільщини: Гусятинської, Васильковецької та Гримайлівської. 

Доступність лікарських засобів є одним з актуальних питань для Міністерства охорони здоровʼя України. Адже стаціонарні аптеки працюють лише в невеликій кількості сіл країни, що, відповідно, ускладнює доступ українців до лікарських засобів. Спеціально обладнані автомобілі, які доставляють ліки у віддалені або важкодоступні райони, стали частиною рішення, які успішно розвʼязують це питання. 

Мобільні аптечні пункти відпускають лікарські засоби за рецептом і без нього, а також ті, що підлягають реімбурсації за програмою «Доступні ліки», тобто відпускаються пацієнту безоплатно або з частковою доплатою. Рецептурні препарати відпускаються виключно за рецептом як паперовим, так і електронним.

Інформацію про прибуття мобільного аптечного пункту пацієнти можуть дізнатися від сімейного лікаря та органів місцевої влади, з керівниками яких погоджено маршрути. 

Довідка: на сьогодні пересувні аптеки працюють у семи областях країни: Харківській, Одеській, Миколаївській, Черкаській, Чернігівській, Київській та Тернопільській. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *