Молодий художник з Теребовлі став головним спонсором благодійної виставки у Києві

1 червня за адресою бульвар Шевченка 36а (арт-простір ”SmАRTville”) у місті Києві відкрилася благодійна художня виставка «Сонячна палітра», організована студією живопису “Art-риба”. Приємно, що не лише учасником, а й головним спонсором непересічної творчої події в столиці став наш земляк, молодий художник із Теребовлі Тарас Приступа.

Участь у виставці, яка триватиме до 20 червня включно,  беруть як початківці, так і професійні майстри живопису, графіки та ліплення – з України і з-закордону. Розміщення власних творів на даному перфоменсі – платне. Ці кошти, а також відсотки від продажів картин підуть на навчання в арт-студіях «особливих» дітей  із розумовими відхиленнями.

Головною ціллю проекту, як зазначають його організатори, є бажання показати, що творити може кожен. А також дати змогу особливим дітям відволіктись цікавою та цілющою арт-терапією, створюючи власні живописні шедеври.

Окрім розміщення своїх картин на виставці, Тарас Приступа пожертвував також власні кошти на закупівлю фарб для дітей. Усіх краян, які матимуть змогу побувати у Києві цього місяця, художник запрошує до галереї за вказаною вище адресою, аби подивитися десятки чудових полотен, серед яких представленою є і Теребовля.

13393091_1086053704766785_1482856830_n

Довідково:

527840_358573060871909_741222061_nПриступа Тарас Андрійович народився 23 березня 1987 року у місті Теребовля, Тернопільської області. У 2006 році закінчив Теребовлянське вище училище культури за спеціальністю “Образотворче та декоративно – прикладне мистецтво”.

У 2009 році закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче мистецтво” та здобув кваліфікацію вчителя образотворчого мистецтва, етики і естетики загальноосвітньої школи першого, другого та третього ступенів.

Учасник районних та обласних виставок. Роботи знаходяться в приватних колекціях: України, Росії, Польщі, Італії, Греції, Фінляндії… На даний час активно займається іконописом. Переглянути роботи автора можна на сайті taras-art.at.ua.

Ірина Слободян

Теребовля

Коментарі вимкнені.