На Шумщині спіймали крадія коней

Тільки-но звільнившись із місць позбавлення волі, 55-річний житель райцентру знову взявся за старе. Свої темні справи звершував під покровом ночі. Коли надворі темніло, обкрадав сільські господарства.

Зловмисник встиг «похазяйнувати» у приватних садибах чотирьох жителів Шумського району. Хапав усе, що потрапляло під руки. З одного подвір’я поцупив велосипед, з сараю іншого обійстя прихопив господарський реманент. В окремого селянина взагалі викрав коня з підводою. Потім ще одного коня «вивів» з іншого господарства.

У минулому підозрюваний вже мав проблеми із законом, розповів начальник Шумського райвідділу внутрішніх справ Анатолій Ігнатюк. Минуло всього  декілька тижнів від тоді, як чоловік повернувся з в’язниці. Ще чотири роки тому за скоєння крадіжки, хуліганство та незаконне зберігання наркотичних речовин його засудили до п’яти з половиною років позбавлення волі. Але усього призначеного терміну покарання чоловік так і не відбув — отримав умовно-дострокове звільнення.

Затриманий перебуває під вартою. Порушено кримінальні справи за частинами другою та третьою статті 185 Кримінального кодексу України. Триває перевірка, що ще міг накоїти зловмисник за той нетривалий час, який він провів на волі.

Погляд

Коментарі вимкнені.