На Тернопільщині постав ще один пам’ятник Бандері

         Напередодні 104 річниці з Дня народження провідника ОУН Степана Бандери було збудовано пам’ятник. Це другий пам’ятник Провіднику на території району. Перший – збудований в с. Козівка на початку дев’яностих років. Землю під пам’ятник виділила Романівська сільська рада. Автор монументу – Тернопільський скульптор Дмитро Мулярчук, відомий унікальними творіннями  «Працівнику комунального підприємства «Тернопільводоканал», «Людині-невидимці», та «Дванадцятому стільцю», які встановлено на перехресті вулиць Кардинала Й. Сліпого та Січинського у Тернополі. Талановитий скульптор є також автором пам’ятника Тарасові Шевченку, який знаходиться на подвір’ї Романівської ЗОШ І ст..

До дня народження Степана Бандери в  селах Романівка та Козівка відбулись урочистості. Члени районної організації, представники інтелігенції, прихильники націоналістичних ідей та мешканці обох сіл зібралися на мітинги біля пам’ятників С. Бандери у цих селах. Під стягами України парохи сіл відмовили молебні, після чого лунали палкі промови учасників акції.

 

Подібні акції, які відбулися в селах Романівка та Козівка, засвідчують повагу та шану сучасників до Провідника своєї Нації та утверджують потужний незборимий дух національної Української Ідеї.

Коментарі вимкнені.