На Тернопільщині дитина ледь не загинула в трансформаторній будці

трансформаторна будка, небезпека

Небезпечний випадок стався 20 жовтня в с. Ілавче Теребовлянського району. Близько 18.00 годин, граючись на території дитячого садочка, в трансформаторну будку проник місцевий 12-річний хлопчик.

Внаслідок таких необережних дій дитина отримала електротравму, опіки тіла та головиі ІІ ступеня. Спершу потерпілий був доставлений в Теребовлянську районну лікарню, а згодом його перевезли до травматологічного відділення Тернопільської обласної дитячої лікарні.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області, там хлопчики гралися у хованки. Один із них заховався у трансформаторній будці, де випадково доторкнувся до обладнання. Його вдарило струмом і на крик прибігли товариші. Вони й витягнули його з приміщення і покликали на допомогу батьків та викликали швидку. 

Хлопці кажуть, що приміщення електростанції було відчинене. Правоохоронці встановлюють причини нещастя. Уже відомо, що підстанція належить місцевому РЕМу. Даний факт внесений в ЄРДР відповідно до статті 272 ККУ – Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.

У зв’язку з нещастям, поліцейські Тернопільщині ініціюють перевірку підприємств, які відповідальні за належне утримання приміщень з підвищеною небезпекою.

Коментарі вимкнені.