На Тернопільщині креативний директор школи започаткував Книгу Рекордів шкільного закладу

/Files/images/IMG-20190401-WA0036.jpg1 квітня 2019 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин з ініціативи директора школи Демкури Олександри Володимирівни започатковано Книгу Рекордів школи. Фіксація рекорду у першій номінації “Закидання баскетбольного м’яча в кільце з місця за 1 хв” відбулась сьогодні у спортзалі школи. Участь взяли як учні, так і вчителі, і, навіть, директор школи. Всього було заявлено 28 учасників.
Вітаємо першого рекордсмена школи із закидання м’ ячів ученицю 9-В класу Світлану Купніцьку, яка спромоглася за 1 хв закинути 18 м’ ячів. Таку ж саму кількість м’ячів закинув і учень 8-А класу Лацановський Артур . Проте при повторному фіксуванні рекорду між двома учасниками, що закинули однакову кількість разів, Світлана змогла повторити свій успіх, чого не скажемо про Артура. Вітаємо всіх, хто наважився взяти участь і, звичайно, ще раз вітання першому рекордсмену Купніцькій Світлані.
Хочемо повідомити, що на наступному тижні відбудется фіксація шкільного рекорду на складання кубика Рубика. Бажаємо успіхів та чекаємо заявок від учнів та вчителів! А також будемо раді і вашим пропозиціям щодо номінацій Книги Рекордів школи. (пропозиції подавати у Кімнату школяра, можна писати у коментарях). Будемо раді цікавим ідеям!

Коментарі вимкнені.