На Тернопільщині – новий голова регіонального представництва АППУ

Позачергові збори Територіального відділення Асоціації платників податків України в Тернопільській області відбулися нещодавно. У заході взяли участь президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе, представники обласної влади, бізнесу, голови районів, громадських організацій тощо. Від фіскальної служби були присутні перший заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Марія Мельник, заступник начальника Петро Якимук, начальник Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Грігол Катамадзе. Він розповів про діяльність очолюваної ним організації, інформував про перспективи її роботи. Президент ВГО АППУ наголосив на необхідності внесення змін у чинне податкове та митне законодавство, доцільності запозичення передового досвіду фіскальних відомств інших держав. Грігол Катамадзе інформував, що асоціація розробила топ-10 пріоритетних кроків для економічного зростання, розвитку бізнесу та покращення інвестиційного клімату країни.

Після вітального слова та звіту ревізійної комісії делегати обрали голову регіонального представництва асоціації. Вони одностайно підтримали кандидатуру директора приватного підприємства «Науково-виробниче об’єднання «Енергоощадні технології» Івана Іскерського. Крім цього, обрали Раду організації, куди увійшли представники бізнесу, влади та фіскальної служби.

Як зазначила представниця обласного фіскального відомства Марія Мельник: «Сподіваюся, що новостворена рада й надалі буде тією надійною ланкою конструктивного діалогу між бізнесом і контролюючими органами, що допомагатиме врегульовувати неоднозначні моменти щодо справляння платежів до бюджетів усіх рівнів».

Учасники зібрання також вшанували хвилиною мовчання пам’ять померлого очільника Територіального відділення Асоціації платників податків України в Тернопільській області Ігоря Дутки та добровольців, які загинули, захищаючи рідну країну.

Коментарі вимкнені.