На Тернопільщині розпочалися наймасовіші спортивні змагання серед школярів

Розпочалися наймасовіші спортивні змагання серед школярів у Тернопільській області – ХХІІІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини 2018/2019 н.р.

Традиційні щорічні змагання, які проводяться окремо серед учнів ЗОШ І-ІІ ст. та І-ІІІ ст., проводяться на спортивних майданчиках, в залах та на стадіонах та збирають більше 3 тисяч учнів, які змагаються в 22 видах програми.

Цьогорічну спортивну програму відкривали змагання в підгрупах футболу серед ЗОШ І-ІІІ ст. 23 жовтня в Зборові, Підволочиську, Копичинцях, Чорткові, Підгайцях та Тернополі 21 команда з територіальних громад, районів та міст Чорткова, Теребовлі, Ланівців та Тернополя виборювали право вийти у фінал.

За підсумками ігор команди Козівського, Гусятинського, Монастириського районів, Підволочиської СР, команди міст Чорткова та Тернополя стали переможцями та зможуть змагатися у фіналі за звання кращих в області.

Змагання організовано управлінням освіти і науки, управлінням фізичної культури і спорту облдержадміністрації спільно з Тернопільським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Обласною дитячо-юнацькою спортивною школою.

Що ж старт – дано! Успіхів всім учасникам і нехай перемагає найсильніший!

Коментарі вимкнені.